Rekomendacje

Ciężko by mi było samej zdecydować się na masaż, ale za namową mojego chłopaka skorzystałam z dwóch masaży relaksacyjnych tuż przed egzaminami. Fakt, że moje napięcia mięśniowe wymagały interwencji. Okazało się, że spokojny, ale konkretnie wykonany masaż relaksacyjny przez masażystę nie tylko rozluźnił moje mięśnie, ale pozostawił niesamowite wrażenie. Nie wiedziałam, że to doskonały sposób na odprężenie całego ciała i zmniejszenie stresu. Jestem wyjątkowo zadowolona z efektu masażu.

Iwona

Na masaże namówiła mnie wnuczka. Silne tabletki, które brałam przez przeszło miesiąc przestały już mi pomagać. Okropny ból umiejscowiony nisko w kręgosłupie promieniował na biodro i nogę. Miałam kłopot z chodzeniem po mieszkaniu, a o wyjściu na dwór mogłam tylko pomarzyć. Nie chciałam być ciężarem dla wnuczki więc zdecydowałam się na masaże. W takim stanie wiedziałam, że muszę przejść serię masaży. Powoli ból ustępował, po 4 masażach przestałam brać tabletki. Płakać mi się chciało ze szczęścia. Teraz po serii wychodzę na dwór i żyje normalnie bez bólu.

Serdecznie dziękuję.
Barbara

Po masażach z których staram się korzystać systematycznie czuje się rewelacyjnie. Czuję się tak jakby ktoś mi za każdym razem ściągał ciężki plecak z pleców. Wrażenia odprężenia nie jest nic w stanie zastąpić. To niesamowita ulga, dla mojego kręgosłupa i radość dla mnie.

Wiesław

Witam,
Bardzo serdecznie dziękuję za to, że postawił mnie Pan na nogi. Na pierwszy masaż jechałam z konieczności, ponieważ ból kręgosłupa był tak silny, że nie dawał mi spać w nocy. Ból promieniował też na ręce i nogi. Trafiłam do Pana z polecenia, ale jeśli miałabym wybierać jeszcze raz to i tak trafiłabym do Pana. Zgłaszając się na masaż, nie oczekiwałam cudów, ale muszę przyznać, że po każdym kolejnym masażu czułam się coraz lepiej. Po 5-tym masażu i ćwiczeniach, które mi Pan polecił, ból ustąpił całkowicie, a co jest bardzo ważne, nie musiałam brać żadnych tabletek niszczących moją wątrobę. Panie Sławku, dziękuję również, za uświadomienie mi jak ważna jest profilaktyka. Teraz już wiem, że nie trzeba cierpieć z powodu kręgosłupa i przyzwyczajać się do niego. Wystarczy tylko wziąć masaż profilaktycznie raz na 4-6 tygodni aby ból nie powrócił. Nie trzeba czekać, aż dolegliwości zwalą nas z nóg i brać ponownie serii masaży, ponieważ ten jeden zabieg raz na miesiąc wystarczy, aby normalnie funkcjonować. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Pozdrawiam
Iwona G.

Jestem tuż po masażu i pierwsze co zauważyłem, że głowa mnie nie boli. Stres w pracy jaki mi ostatnio dokuczał i wiele godzin za biurkiem powodował prawdopodobnie ten dokuczliwy tępy ból głowy. Nie sądziłem, że to coś da, że ból tak szybko ustąpi. Może, trochę podchodziłem sceptycznie. Jestem mile zaskoczony.

Jerzy

Urodziłem się, 31 lat temu, jako wcześniak w 24 tygodniu ciąży. W wyniku niedotlenienia mam 4-kończynowe Mózgowe Porażenie Dziecięce. Dzięki nieustającemu wysiłkowi rodziny, stałej kompleksowej rehabilitacji oraz własnemu samozaparciu udało mi się wypracować taką sprawność, która pozwala na dobre funkcjonowanie w codziennym życiu. Na dłuższych dystansach poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego, trójkołowego roweru lub specjalnego skutera. Krótsze odległości jestem w stanie pokonać przy pomocy kul łokciowych lub czyjejś przyjaznej dłoni. Utrzymanie sprawności na takim poziomie wymaga ode mnie nieustannych ćwiczeń i innych zabiegów rehabilitacyjnych. Pomimo wielu przeciwności staram się jednak być jak najbardziej aktywny i samodzielny.

Zanim poznałem masażystę Pana Sławomira Sobczaka podczas codziennego funkcjonowania towarzyszyło mi ciągłe napięcie mięśniowe, bóle dolnego odcinka kręgosłupa, spore napięcie w odcinku piersiowym(bezdechy nocne) i ogólnie słabsza kondycja ruchowa. W wyniku naszej współpracy, po 10 masażach, zaobserwowałem, że moje ciało jest znacznie luźniejsze, napięcie mięśniowe znacznie się zmniejszyło, wydłużył się również czas(nawet do 1, 5 dnia) zanim znowu powrócą, napięcia w okolicach kręgosłupa oraz barków, co do tej pory jeszcze żadnemu innemu masażyście nie udało się osiągnąć. Dodatkowo Pan Sławek na każdym spotkaniu, po przeanalizowaniu dolegliwości bólowych, które mu zgłaszam zawsze stara się znaleźć odpowiednie ćwiczenia, które później samodzielnie wykonuje, aby wzmocnić daną partie mięśni, lub przynajmniej w konsekwencji wykonywania systematycznych ćwiczeń zmniejszyć niedogodności bólowe. Zdaje sobie oczywiście sprawę, że napięcie mięśniowe jest niestety nierozerwalnie związane z moją chorobą. Sam zauważam jednak efekty, naszych spotkań, co jest dla mnie dodatkową motywacją do sumiennego wykonywania zaleceń. Jest także dla Mnie niezmiernie cenne, że Pan Sławek od razu podjął się ze mną współpracy i nie przestraszył się mojej choroby.

Pozdrawiam
Bartek

Mam 23 lata i zwyrodnienie kręgosłupa(choroba Scheuermanna). Miałam duże bóle w krzyżu i odcinku szyjnym, drętwienie ręki i bóle głowy. Do pana Sławka zaczęłam przychodzić regularnie. Masaże bardzo mi pomagają. Głowa już nie boli, a ręka nie drętwieje. Nadal miewam bóle kręgosłupa, ale są zdecydowanie mniej intensywne. Pan Sławek pokazał mi jak przyjmować prawidłową postawę ciała, jak się prawidłowo schylać i podnosić cięższe przedmioty. Polecam masaże i zajęcia ruchowe u pana Sławka!

Anna Z.

Od 5 lat choruję na zwyrodnienie kręgosłupa, które powodują bóle nóg i niemożność stania, siedzenia i chodzenia. Problem był tak poważny, że musiałam przestać pracować zawodowo.
Z panem Sławkiem ćwiczę od roku(dwa razy w tygodniu). Poprawa jest ogromna. Nareszcie po wielu latach mogę już swobodnie bez bólu chodzić bez przerwy nawet kilka godzin. Ćwiczenia spowodowały wzmocnienie mięśni i poprawę koordynacji ruchowej. Z każdym ćwiczeniem czuję jak odblokowuje się kręgosłup, ustawia się sam siłą własnych mięśni. Każde zajęcia przekładają się na inne odczuwanie i odpuszczanie bólu nóg. Najszybsze i najbardziej odczuwalne efekty dają ćwiczenia sekwencji różnych pojedynczych ćwiczeń połączonych w jeden układ. W czasie zajęć otrzymujemy dokładne informacje na co zwrócić uwagę, żeby ćwiczenie było skuteczne i bezpieczne. Ćwiczenia są super, wykonywane powoli, nie powodują zmęczenia, świetnie relaksują. W celu utrwalenia i przyspieszenia efektów ćwiczeń dobrze jest wykonać również raz na jakiś czas masaż kręgosłupa.
Chodziłam na różne masaże, ale żaden nie był wykonywany tak delikatnie i nie przynosił tak szybko ulgi. Zapraszam do udziału w ćwiczeniach są rewelacyjne dla każdego młodego i starego. Na żadnych innych zajęciach takich ćwiczeń nie ma.

Anna T  l. 61

Serię masaży, otrzymałem od córki w prezencie na urodziny. Nie mogła chyba już patrzeć jak chodzę z pochyloną głową i narzekam na ciągły ból z tyłu głowy. Ku mojemu zaskoczeniu już po 3 masażach mogłem się prostować i ból znacznie się wyciszył i lepiej zacząłem spać. Teraz, gdy przeszedłem przez serię 10 masaży, korzystam systematycznie przynajmniej raz w miesiącu profilaktycznie.

Marek

Galeria

Dobry Masażysta Warszawa Wilanów Dobry Masażysta Warszawa Mokotów Dobry Masażysta Warszawa Gocław Dobry Masażysta Warszawa Dobry Masażysta w Warszawie Dobry Masażysta Saska Kępa Dobry Masażysta Wilanów

 

 

 

Dobry Masazysta Warszawa Slawomir Sobczak

 

powrót do strony głównej »