Czakroterapia
Naturalna metoda wspomagająca leczenie

Na całym świecie coraz większe zainteresowanie wzbudzają metody leczenia oparte na medycynie ludowej, wywodzącej się głównie ze Wschodu.
Część tych metod została już zaakceptowana przez świat medyczny, część – mniej znana – zaczyna sukcesywnie docierać do świadomości ludzi.
W ostatnich latach popularność i rozwój naturalnych metod leczenia nie jest już modą, lecz zataczającym coraz większe kręgi, rozwijającym się zjawiskiem. Ponadto należy wziąć pod uwagę zdolność organizmu do samo zwalczania czynników chorobotwórczych, co stanowi dodatkową zaletę.

Naturalna metoda uzdrawiania jest to rodzaj terapii polegający na harmonizowaniu przepływu energii w organizmie. Oczyszczeniu danego obszaru następnie wzmocnieniu go, by organizm wrócił do równowagi energetycznej.

Zarówno medycyna tradycyjna, jak i holistyczna nie powinny się wykluczać, ale wzajemnie wspierać, najwyższą bowiem wartością jest dobro klienta.

Organizm człowieka jest przez cały czas poddawany działaniom różnych energii.
Energie te mogą stymulować organizm ludzki w kierunku zarówno pozytywnym, jak i negatywnym.
Należy unikać takich sytuacji, gdzie kumulowanie się różnych energii o negatywnym oddziaływaniu może doprowadzić system energetyczny człowieka do takiego rozchwiania, że skończy się chorobą ciała.
Powinniśmy unikać wszelkich bodźców, które mogą wywołać negatywny skutek w systemie energetycznym człowieka, ponieważ prowadzi to do utraty tak cennego zdrowia.
Na pole energetyczne organizmu nie tylko mają wpływ bodźce zewnętrzne, ale także i emocje.
Z tego również wynika, że człowiek powinien unikać negatywnych emocji.

Potrzebujesz wzmocnić organizm, uporządkować system energetyczny
aby wrócił do równowagi?
Pomożemy Ci!
Skontaktuj się z nami
tel. 511 841 234 lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt z nami nie zastępuje wizyty u lekarza.

    2021-03-26T16:26:40+00:00