Zespół Masaż dla Zdrowia

Sławomir Sobczak
Sławomir Sobczak
Wykonujemy masaże o niezwykle szerokim zastosowaniu:
– lecznicze, rehabilitacyjne, terapię manualną, zabiegi osteopatyczne polegające na diagnozowaniu i leczeniu oparte na zabiegach manualnych.
– refleksologię stóp i dłoni.
– ćwiczenia lecznicze Qigong/Tai Chi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, co uważamy wyróżnia nas spośród naszych kolegów i koleżanek.
Współpracowaliśmy z NZOZ Specjalistyczną Przychodnią Lekarską Darmedicus i z Centrum Medycznym Sadyba w Warszawie.
Zawsze staramy się dotrzeć do przyczyn dolegliwości. Jesteśmy dumni i zarazem szczęśliwi, widząc jak po naszych zabiegach masażach leczniczych, ćwiczeniach z klientami oraz naszych zaleceniach znika grymas i pojawia się zadowolenie na twarzach wszystkich, którym pomagamy.

Jest to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, która daje nam niezwykłą satysfakcję i radość.

Masaże wykonywane przez nas o niezwykle szerokim zastosowaniu pomagają w zmniejszaniu skutków wielu dolegliwości. Bólów pleców, głowy od kręgosłupa, drętwieniu rąk, nóg itp.
Przy naszej pomocy mija ból, powraca lepsze samopoczucie i organizm wraca do równowagi. Terapie wykonywane przez nas wyciszają rozregulowany układ nerwowy dzięki czemu klienci lepiej sypiają, są spokojniejsi czują się znacznie lepiej.

Nasze holistyczne podejście, profesjonalizm oraz zaangażowanie zostało wielokrotnie docenione przez naszych Klientów w rekomendacjach, z którymi możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Do komplementarnych naturalnych terapii wspomagających leczenie zaliczamy: ukierunkowany masaż leczniczy z akupresurą wg wskazań i zaleceń w tym osteopatia polegająca na diagnozowaniu i leczeniu oparta na zabiegach manualnych, masaż leczniczy stóp – refleksologia, ćwiczenia Qigong(forma rehabilitacji).

Zwiększamy także świadomość “Zdrowej aktywności ruchowej” na poprawę i zachowanie zdrowia.

Dojeżdżamy do Klientów na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do kontaktu.

ZAMÓW MASAŻ