Ćwiczenia lecznicze

Qigong Tai Chi Cwiczenia Lecznicze


Ćwiczenia lecznicze Qigong/Tai Chi


Nie widzisz efektów swoich ćwiczeń? Mimo wysiłku nie uzyskujesz rezultatów? Nie oszukuj się, że wynika to z ograniczonego czasu. Zacznij wykonywać ćwiczenia, które Ci naprawdę pomogą. Starożytne sztuki Qigong/Tai Chi oferują unikalne i nieocenione narzędzia, dzięki którym możesz uczynić swoje życie zdrowszym, szczęśliwszym i dłuższym. Poświęć 5 minut na sprawdzenie zalet naszej oferty, a następnie skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz zamów ćwiczenia.

Nie musisz tracić pieniędzy na paliwo i czasu na dojazd – przyjedziemy do Ciebie.

Masaż Leczniczy Kręgosłupa Mokotów

.
Zalety ćwiczeń Qigong/Tai Chi

•  pozwalają uzyskać poprawę utraconej funkcji narządów ruchu (przez utrwalone błędne nawyki – wzorce ruchu ciała)
•  zabezpieczają przed wykształceniem nieprawidłowych stereotypów ruchowych
•  przeciwdziałają wtórnym zmianom w układzie kostno-mięśniowym w postaci ograniczeń ruchu
•  zabezpieczają i hamują deformacje stawów
•  zapobiegają powikłaniom w układzie krążenia i oddychania, które mogą wynikać z braku ruchu lub nieprawidłowej aktywności ruchowej
•  zmniejszają dolegliwości bólowe kręgosłupa

Dlaczego warto zdecydować się na ćwiczenia Qigong/Tai Chi

Często problemy zdrowotne nie wynikają wyłącznie z braku ruchu, lecz z jego jakości. Kiedy mówimy o bezpiecznej, nieurazowej aktywności fizycznej, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń. Prawidłowe posługiwanie się swoim ciałem prowadzi do lepszego funkcjonowania organizmu, eliminując wiele dolegliwości i bólów.

Gimnastyka Chińska gwarantuje nam uzyskanie oczekiwanych efektów.

•  nie musisz tracić pieniędzy na paliwo i czasu na dojazd – przyjedziemy do Ciebie
•  zamawiasz ćwiczenia, wybierasz dogodny termin i godzinę – resztę pozostawiasz nam
•  ćwiczenia poprowadzi wykwalifikowany doświadczony instruktor Qigong/Tai Chi – ponad 20 lat doświadczenia (GWARANCJA JAKOŚCI)
•  pamiętaj – Twoje zdrowie jest najważniejsze i tylko Ty możesz o nie zadbać!!!

Nie ma wątpliwości, że nasze emocje i myśli mają wpływ dobry, czy zły na nasze zdrowie. Nasze myśli mają podstawowe znaczenie w przypadku wyzdrowienia z powodu choroby lub złego stanu zdrowia w szczególności.

.

Qigong Tai Chi Warszawa.

Jak będziesz ćwiczyć Qigong/Tai Chi?

Z uśmiechem na twarzy przy odpowiednio dobranej muzyce w wygodnym, niekrępującym stroju i sportowych butach na naszej sali lub w swoim domu. Z naszą pomocą już podczas pierwszych ćwiczeń odnajdziesz prawidłową pozycję dla swojego ciała. Poznasz relacje pomiędzy głową, szyją, kręgosłupem i nogami. Nauczysz się rozluźniać i otwierać zamknięte barki oraz klatkę piersiową (poprawisz oddech). Ustawisz prawidłowo miednicę (otworzysz biodra), zwiększając zakres ruchu. Subtelnie wyciągniesz ręce i tułów (wyrównasz napięcia obu stron ciała). Powoli zwiększysz ruchomość stawów i elastyczność mięśni (zapobiegniesz trwałym i bolesnym skróceniom oraz napięciom mięśni). Będziesz ćwiczyć częściowo w pozycjach statycznych, częściowo w formie płynnych, harmonijnych ruchów.

Nauczysz się Qigong/Tai Chi i poznasz zasady żebyś mógł sam ćwiczyć w domu.

Gimnastyka chińska Qigong/Tai Chi nie wyczerpuje energetycznie. Jest traktowana jako forma rehabilitacji przy niektórych schorzeniach czy dysfunkcjach organizmu, np. bólu stawów, kręgosłupa oraz koordynacji i motoryki ruchowej.

Dzięki tym zaletom polecana jest wszystkim bez względu na wiek, również seniorom i niepełnosprawnym. Praktykując regularnie zachowasz lepsze zdrowie, poprawisz fizjologiczną wydolność organizmu, a także przyczynisz się do pozbycia tkanki tłuszczowej. Regularne, prawidłowo wykonywane rozciąganie zapobiega dolegliwościom w okolicach karku i barków, odcinka lędźwiowego, czyli całego kręgosłupa.

Masaż Leczniczy Kręgosłupa Mokotów

CENA ĆWICZEŃ: do ustalenia

czas trwania ćwiczeń wg zaleceń

ax

 

 

 

.

a
       Dojazd na terenie Warszawy GRATIS.

 

 

 

Masaż Leczniczy Kręgosłupa Mokotów

Masaż Leczniczy Kręgosłupa  – dowiedz się więcej »             powrót do strony głównej »