Bioenergoterapia / Qigong

Naturalne Metody Leczenia Bioenergoterapia

Masaż Biurowy Work Site Warszawa


Zabieg bioenergoterapii / Qigong

.

Jeżeli często brakuje Ci energii, czujesz się zmęczona, osłabiona polecamy Ci wyjątkowy i skuteczny zabieg bioenergoterapii/Qigong. Na podstawie rozmowy z Klientem i diagnozie energetycznej, wzmacniamy organizm zmuszając do samouleczania za pomocą ukierunkowanej energoterapii. Przywracamy harmonię i równowagę energetyczną organizmu! Po naszej „terapii” zmniejszy się u Ciebie zmęczenie fizyczne i psychiczne. n
.

.
.

Masaże Warszawa Mokotów

.

Kto do nas trafia?

Przychodzą osoby w różnym wieku. Osoby zdrowe, które chcą energetycznie oczyścić, wzmocnić organizm i takie, które wcześniej leczyły się latami i w końcu usłyszały, że medycyna konwencjonalna jest już w ich przypadku bezskuteczna – mówią klienci. – Tacy ludzie szukają więc alternatywnych metod leczenia i dzwonią do nas.

Grono osób szuka pomocy u nas. Choć niektórzy uznają tę metodę za panaceum na wszystkie dolegliwości, nie zachęcamy swoich klientów do przerywania zażywania leków i zrezygnowania z wizyt lekarskich.

.

Bioenergoterapia / Qigong odnosi się do medycyny chińskiej, tybetańskiej.

Uwzględnia diagnozę energetyczną na centrach energetycznych  tzn. czakramach oraz meridianach. Opiera się na holistycznym, tj. całościowym podejściu do organizmu mobilizując naturalne siły obronne organizmu likwidując blokady energetyczne. 

.

Masaże Warszawa Mokotów

.

Bioenergoterapia / Qigong jest najstarszą formą leczenia i jest ważną częścią tradycyjnej medycyny chińskiej. Od tysięcy lat w Chinach była drogą do osiągnięcia zdrowia i dobrego samopoczucia i może być stosowana w leczeniu różnych chorób. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z ogromnych możliwości samoregulujących własnego organizmu i stymulować procesy samoleczenia, których efekty można uzyskać między innymi np. za pomocą bioenergoterapii, indywidualnego dopasowanego do potrzeb klienta. Taka „energoterapia” zalecana jest ludziom chorym, nadpobudliwym z bólami głowy, źle znoszącym stres lub depresją itp. Dolegliwości naszego organizmu i wynikające z nich później choroby to nic innego jak dysharmonia funkcji organizmu, spowodowana napięciami i zaburzeniami energetycznymi. Badania wskazują, że bardzo często metody traktujące człowieka jako całość psychosomatyczną są skuteczniejsze od tradycyjnych metod. Mając podejście holistyczne, którego założeniem jest, że ciało i umysł stanowią jedną całość i używając różnych metod np. energoterapii / Qigong, która jest pozbawiona skutków ubocznych śmiało możemy stwierdzić, że terapia przyniesie oczekiwany efekt i po prostu czujemy się lepiej.

 

Masaż Leczniczy Kręgosłupa Mokotów

Co warto wiedzieć o bioenergoterapii / Qigong

Za pomocą bioenergoterapii / Qigong np.

•  przywracamy prawidłową homeostazę organizmu
•  harmonizujemy przepływ bioenergii w organizmie
•  wyciszamy ciało i umysł
•  wzmacniamy układ immunologiczny – odpornościowy w chorobach  przewlekłych
•  itp.

 

Masaż Leczniczy Kręgosłupa Mokotów

Zalety bioenergoterapii / Qigong

•  znosi napięcie mięśniowo-nerwowe
•  wycisza i daje uczucie wewnętrznego spokoju
•  usuwa uczucie zmęczenia
•  pomaga przy stresie leczeniu nerwicy i stanów depresji
•  itp.

Masaż Leczniczy Kręgosłupa Mokotów

 Dlaczego warto zamówić zabieg bioenergoterapii / Qigong

•  potrzebujesz aby twój organizm wrócił do równowagi energetycznej – my Ci to zapewnimy!
•  nie musisz tracić pieniędzy na paliwo i czasu na dojazd – przyjedziemy do Ciebie
•  zamawiasz zabieg bioenergoterapii / Qigong, wybierasz dogodny termin i godzinę usługi – resztę pozostawiasz nam
•  zabieg bioenergoterapii / Qigong zostanie wykonana na profesjonalnym stole do masażu – zajmie się tym wykwalifikowany z wieloletnim doświadczeniem bioenergoterapeuta
•  pamiętaj – Twoje zdrowie jest najważniejsze i tylko Ty możesz o nie zadbać!
.

Masaże Warszawa Mokotów

 

Profesjonalny zabieg bioenergoterapii / Qigong.


Cennik ustalany indywidualnie wg wskazań i potrzeb.

.

a

.

 
.
.

Masaż Warszawa Mokotów

Masaż Leczniczy Kręgosłupa  – dowiedz się więcej »          Masaż Relaksacyjny – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »