Poduszka JUST RELAX

Poduszka Just Relax

Koncepcja projektu poduszki oraz jej nowoczesny i ergonomiczny kształt, stworzony z myślą o dotarciu do jak największego grona odbiorców, powstały na bazie znajomości anatomii i fizjologii człowieka, a także wieloletnich obserwacji terapeutycznych. Równowaga pomiędzy komfortowym podparciem, a skutecznością działania Just Relax  sprawiła, że poduszka zyskuje coraz większe zaufanie i zadowolenie Klientów.

.Na Bole Karku i Glowy


.

c

Poduszka Just Relax

.

Masaż Warszawa Mokotów

.

Działanie Just Relax opiera się na naturalnej sile grawitacji oraz zdolności samoleczenia organizmu, które uruchamiane jest dzięki jej ergonomicznej konstrukcji. Przy odpowiednim ułożeniu na poduszce uzyskujemy efekt relaksacji dla całego kręgosłupa odczuwając jednocześnie uwolnienie od napięć. Poduszkę  Just Relax  możemy stosować kiedy mamy na to ochotę i czas. Długość jej używania również zależy od nas samych. Wystarczy jednak poświęcić  15 minut dziennie, aby efekty stosowania poduszki przyniosły zauważalne korzyści.

.

Naturalne Metody Leczenia na Bole Karku i Glowy

.

 

.

Masaż Warszawa Mokotów

Masaż Leczniczy Kręgosłupa  – dowiedz się więcej »          Masaż Relaksacyjny – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »